Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 05.05.2009, 14:05
Z Polskiej ligi sciagnalbym do Wisly tylko i wylacznie Glika. Bo ten chlopak ma wielka przyszlosc przed soba. Jest to juz w tej chwili jeden z najlepszych obroncow w Polskiej lidze. A za 1 mln zlotych mozemy sciagnac bardzo dobrego przyszlosciowego obronce - zastepce Baszczynskiego. Czemu chce zeby tlyko sciagnac do Wisly Glika? Bo wole stawiac na mlodych Maleckiego i Cwielonga niz jakies stare wygi ktorym sie grac nie bedzie chcialo. Cwielong i Malecki widac ze sa glodni sukcesow i beda robic wszystko na boisku by je osiagnac. Tak samo z Glikiem. Gdyby nie on w glownej mierze to Wisla wywiozlaby stamtad 3 pkty i dorobek strzelecki w wysokosci 3-4 goli. Jeszcze jedna rzecz bym zrobil bedac Bednarzem. Zaproponowal nowy kontrakt opiewajacy na minimum 300k euro rocznie Pawlowi Brozkowi.
Odpowiedz cytując