Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 05.05.2009, 13:28
Oto kilka powodów dlaczego uważam że Nowak nie powinien trafić teraz do Wisły
1) klauzula odejścia 1 000 000€
2) będzie oczekiwał zapewne wysokich zarobków
3) Skorża od początku pracy w Wiśle chciał wysokiego napastnika a w kadrze gigantów nie mam(videMałecki, Ćwielong, Boguski, Niedzielan, Brożek)
Odpowiedz cytując