Incognito2192 napisał(a):

Nowak będzie lepszy od Lewandowskiego? Jeśli będzie, to postawię flaszkę temu kto to pisał.
Popatrzmy na małe statystyki :
Dawid Nowak
wiek : 25 lat (!!)
ilość meczy w ekstraklasie : 52
ilość bramek w całym życiu w ekstraklasie : 12
ilość meczy w reprezentacji - 1
bramek w reprezentacji : ZERO
Robert Lewandowski
wiek: 21 lat
ilość meczy w ekstraklasie - 23(?)
ilość bramek w ekstraklasie - 12
ilość meczy w reprezentacji - 8
ilość bramek w reprezentacji - 3
będzie lepszy? Kiedy? za 5 lat? Lewandowski będzie miał 26 a Nowak 30 ;]
|
Znowu na sile falszywie umniejszasz dorobek Nowaka. Zamieszczasz tu dane najprawdopodobniej z 90minut.pl, ktore nie uwzgledniaja szesciu bramek z rundy wiosennej. Chociaz z Lewandowskim, dziwnym trafem juz takiego bledu nie popelniasz.
Lewandowski trafil do ekstraklasy wczesniej, przez co ogolniie ma duze szanse nastrzelac w niej wiecej goli od Nowaka, jesli za szybko nie wyjedzie. Tylko ja nie wiem o co ci chodzi. Chcesz do Wisly sciagac zawodnikow, ktorzy w wieku 25 lat strzelili ok. 100 ligowych goli ? A widziales kiedys takiego ?
Maciej Zurawski zanim trafil do Wisly z Lecha byl od Nowaka mlodszy raptem o rok, a jego dorobek bramkowy to 19 goli, przy 18 golach Nowaka (Nowak ma sznase jeszcze odskoczyc, bo sezon trwa). Frankowski rowniez ledwo o rok mlodszy, w momencie gdy trafial do Wisly, mial na koncie
JEDNA ligowa bramke. Rozumiem, ze ty w takim razie oba te transfery do Wisly, do dzis uznajesz za katastrofe ?