maTyS. napisał(a):

oo dzięki..przy okazji wklejenia przez Ciebie tego zdjęcia znalazłem typa,typa który mieszka na moim osiedlu,i jest za Cracovią,a tak się skubany kitra zawsze
|
To licze na kolejne śmieszne zdjęcie z tym panem.

To będzie randka w ciemno?