Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 05.05.2009, 12:49
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
oo dzięki..przy okazji wklejenia przez Ciebie tego zdjęcia znalazłem typa,typa który mieszka na moim osiedlu,i jest za Cracovią,a tak się skubany kitra zawsze
To licze na kolejne śmieszne zdjęcie z tym panem.
To będzie randka w ciemno?
Odpowiedz cytując