loozak84 napisał(a):

|
Ale trzeba wziac pod uwage, ze Lech ma realna szanse wypasc z pudla wiec takie kombinowanie moze sie dla nich skonczyc tragicznie. Chyba ze maja tez zaklepany mecz ze Slaskiem.
|
Spieta Polonia jest w stanie wygrac u siebie z Amika. W PP i w lidze.
PP moze Polonii dac gre w PUEFA - zakladajac ze Ruch sie zamuruje z Legia w 1/2 finalu to pokonanie ich w finale nie jest niemozliwe. Na awans do pucharow z ligi szans nie maja.
Natomiast Amika prezentuajac mizerna skutecznosc i slaba gre, moze stracic punkty w Warszawie co sumujac z LEDWIE PUNKTEM przewagi na GKSB moze ich wykopac z podium i PUEFA.
Dojdzie do prostej wymiany: PP za lige.
Fatalna seria Amiki tez nie moze trwac bez konca i zapewne NIE PRZEGRAJA we Wroclawiu ze Slaskiem (a ci graja dla zabawy i byle Arka im strzela 3 gole). Jesli wygraja - to 9pkt w ostatnich 3 meczach jest 100% pewne.
Amika bedzie mistrzem w wypadku:
remisu Wisly z L w Krakowie, i potkniecia Legii we Wroclawiu, - Bardzo realne
porazki L w Krakowie i potknieciu Wisly w Lodzi lub Gdansku, - jeszcze bardziej realne
Legia bedzie mistrzem:
W wypaku zwyciestwa w Krakowie i NIEPORAZKI ( : ) ) we Wroclawiu - malo realne
remisu w Krakowie i zwyciestwa we Wroclawiu - bardzo realne
Wisla bedzie mistrzem jesli?:
Wygra z Legia, wygra w Lodzi (badz uzyska walkower), wygra w Gdansku, wygra ze Slaskiem - malo realne
straci punkty w ktoryms z wyjazdow, ale poznanskie i warszawskie barany tez wtopia, np we Wrocku. - CALKIEM REALNE.
Puchar Polski zdobedzie dosyc nieoczekiwanie Polonia Warszawa
Zapomnailem o OBJAWIENIU sezonu czyli Belchatowie,
ci nie zrobia sztycha, bo
1) -6. zwyciestw z rzedu wystarczy,
2) W Warszawie z Polonia nie wygraja, bo Polonisci maja starcha wpierdzielic kolejny mecz ligowy, nie zapominjmy ze maja objawionego idiote za prezesa
3) graja za 2 tyg z parchatymi zza Blon a ci oczwiscie sie musza utrzymac, no bo jak to inaczej :/