Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 05.05.2009, 10:17
To Bednarz ma alibii na przyszly sezon w sprawie transferów .Prawym obronca bedzie Singlar ,a rezerwowym dchodzacym do formy Baszczynski
Odpowiedz cytując