Czytałem na jakiejś stronie, chyba stadionwisly.info że teraz przez dwa tygodnie nie będzie się działo nic na budowie - no chyba, że im po prostu chodziło o budowe kolejnych elementów trybuny a nie o takie rzeczy jak ty mówisz czyli żuraw, narożniki. Dzięki wielkie ze mnie z błędu wyprowadziłeś
