Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2298
Stary 05.05.2009, 09:55
Skrzat napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to Nowak jakiś środkowy pomocnik na wypadek gdyby Gargule po kontuzji nie szło lewy pomocnik tutaj proponuje Mile albo Gancarczyka i Glik wszystko koło 2 milionów będzie kosztowało ale myślę że się opłaca a jak dla mnie Nowak to priorytet chłopak ma potencjał na miarę Brożka kto nie wierzy kiedyś jeszcze wspomni moje słowa jak będzie seryjnie gole w Wiśle nabijał.A to że jest kontuzjogenny to nie znaczy że wyjdzie tak jak z Niedzielanem myślę , że Nowak już zaliczył kilka kontuzji i nadal nie odstawia nogi nie to co Niedzielan a po drugie myślę że jeśli Wisła zdecyduje się go kupić to weźmie pod uwagę jego kontuzje i zrobi mu jakąś specjalną dietę czy coś takiego nie śmiejcie się Leo Messi też miał coś takiego bo miał ciąglę kontuzję a teraz nie ma.Plus jeszcze taki że tak bedziemy mieli 2 dobrych napastników ale podejrzewam że odejdzie Broziu i wtedy mielibysmy godnego zastępce.
i jeszcze czarodziejską różdżkę
milion albo dwa w totka
i LM
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując