Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - LEGIA Warszawa, niedziela 10.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
164
05.05.2009, 09:33
leszekm
napisał(a):
Ciekawy komentarz:
Paweł Zarzeczny: Krótko i na temat
http://polskatimes.pl/sport/pilkanoz...emat,id,t.html
Do dzisiaj bardzo lubiłem Zarzecznego i jego komentarze.
Jednak od dziś jest on moim ulubionym dziennikarzem
.
FredzIo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FredzIo
Znajdź inne posty napisane przez FredzIo