Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1684
Stary 05.05.2009, 09:04
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ale co co z następcą dla Marcina ? Już dawno powinniśmy go mieć a teraz jest to wręcz wskazane, bo na tej prawej obronie nie ma kto grać. Co będzie jeśli Baszczu straci to co ma najlepsze ? To nie jest piłkarz bazujący na technice. Bazuje bardziej na ograniu, agresji i szybkość, a to przez taką kontuzję i w tym wieku to wszystko łatwo stracić. To kolona może już nie chodzić tak sprawnie jak miało to miejsce w przeszłości...
No nie wiem, nie wiem, w ostatnich meczach Baszczu nam się technicznie rozbrykał Żeby wspomnieć tylko bramkową piętkę z Jaga
A tak bardziej poważnie - naturalnym następcą Marcina będzie Singlar, który prezentuje podobny poziom (osobiście uważam go za niewiele gorszego - ale jednak). Naturalnie nie zwalnia to Bednarza z poszukiwań prawego obrońcy, bo szczerze mówiąc nie widzę nikogo, kto mógłby być zmiennikiem Singlara na prawej obronie w tym momencie. Nawet awaryjnym.

Marcin nie jest przeciętnym piłkarzem jakich wielu. Przez te 9 lat w każdym meczu zostawiał dla nas kawał serca i zdrowia. Chciałbym, żeby Bednarz-Rada Nadzorcza-Cupiał postąpili w tym przypadku w jedyny słuszny sposób - po ludzku. Przedłużając z nim kontrakt choćby na pół roku.
Chcemy wymagać normalności od innych? Więc postępujmy tak sami.
Ostatnio edytowane przez spirit : 05.05.2009 o godz. 09:19.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując