Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#831
Stary 04.05.2009, 22:00
a wracając do Polskiego to która siostra była starsza Weronka czy Hanka ? bo ja przysiągłbym ze ta pierwsza ...

już wiem,jednak źle myślałem...
Ostatnio edytowane przez South : 04.05.2009 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując