Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#561
Stary 04.05.2009, 21:54
Wisła - Legia 2:1

Pawełek-Singlar - Marcelo - Głowacki - Piotr Brożek - Małeki - Sobolewski - Jirsak - Zieńczuk - Boguski - Paweł Brożek.

Bramki : Boguski , Brożek

Zmiany : Ćwielong - Diaz - Łobodziński
WISŁA TO MY !