Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#560
Stary 04.05.2009, 21:51
Wisła - Legia 3:0
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek x2, Małecki
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE