Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
559
04.05.2009, 21:47
Wisła - Legia 2:0
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Łobodziński
Bramki: Paweł Brożek x2
mario315
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario315
Znajdź inne posty napisane przez mario315