Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 04.05.2009, 21:47
Wisła - Legia 2:0
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Łobodziński
Bramki: Paweł Brożek x2