Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#558
Stary 04.05.2009, 21:43
Wisła - Legia 3:1
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Łobodziński
Bramki: Paweł Brożek x2, Boguski