Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj
Offline
#
557
04.05.2009, 21:35
Wisła - Legia 3:1
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek, Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Diaz
Bramki: Paweł Brożek x2, Małecki
Partition
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Partition
Znajdź inne posty napisane przez Partition