Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 04.05.2009, 21:35
Wisła - Legia 3:1
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek, Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Diaz
Bramki: Paweł Brożek x2, Małecki