Właśnie rozpocząłem grę w Fm'a 09

(zmieniłem kilka dni temu kompa na ooo wiele mocniejszego, btw. 10 lat stary wytrzymał

)
Gram Wisłą, opracowałem...powiem szczerze mega taktykę.
Co prawda dopiero rozpoczynam sezon (łatka 9.3.0) ale w sparingu z Bayernem, któy grał najmocniejszym składem wygrałem 3:2.
Polecam do Wisły kupić. Ghioane, Renato, Barnabe(zajebisty bramkarz), Carlosa Antonio i oczywiscie za jedyne 200 tys ojro Wasilewskiego na prawą obronę.
Mój skład wygląda następująco: (od lewej)
Barnabe
Diaz, Głowacki, Baszczyński, Wasilewski
Zieńczuk, Sobolewski, Renato, Ghioane
Pa. Brożek, Beto
Jak ktoś pragnie moją taktykę to proszę pisać.