Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 04.05.2009, 21:25
Właśnie rozpocząłem grę w Fm'a 09(zmieniłem kilka dni temu kompa na ooo wiele mocniejszego, btw. 10 lat stary wytrzymał)
Gram Wisłą, opracowałem...powiem szczerze mega taktykę.
Co prawda dopiero rozpoczynam sezon (łatka 9.3.0) ale w sparingu z Bayernem, któy grał najmocniejszym składem wygrałem 3:2.

Polecam do Wisły kupić. Ghioane, Renato, Barnabe(zajebisty bramkarz), Carlosa Antonio i oczywiscie za jedyne 200 tys ojro Wasilewskiego na prawą obronę.

Mój skład wygląda następująco: (od lewej)
Barnabe
Diaz, Głowacki, Baszczyński, Wasilewski
Zieńczuk, Sobolewski, Renato, Ghioane
Pa. Brożek, Beto

Jak ktoś pragnie moją taktykę to proszę pisać.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując