Wyświetl pojedynczy post
Suchman
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#556
Stary 04.05.2009, 20:41
WISŁA - Legia 2:1

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski

Bramki:
Paweł Brożek 2
Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Cwielong