Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Suchman
Member
Od: 03.2006
Skąd: Azory
Offline
#
556
04.05.2009, 20:41
WISŁA - Legia 2:1
Skład:
Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Bramki:
Paweł Brożek 2
Zmiany:
Łobodziński, Jirsak, Cwielong
Suchman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suchman
Znajdź inne posty napisane przez Suchman