Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1673
Stary 04.05.2009, 20:27
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Wisła zapewne zachowa się z klasą, w pełni pokrywając koszty operacji i rehabilitacji Baszczyńskiego, nie za bardzo rozumiem wymagania co do podpisywania kontraktu. Baszczyński za pot, krew i łzy wylewane na boisku dostawał dużo pieniędzy, ciekawe czy Baszczyński obniżył by swoje pobory, gdyby Wisła znalazła się w dołku finansowym...

W jednym z tematów, wielu udzielających swego poparcia dla pomysłu podpisania kontraktu z Baszczyńskim, liczy na transfery, zapominając, że kasa klubowa nie jest z gumy, a pieniędzy w niej zawsze jest za mało, więc nie rozumiem czemu Bednarz ma działać na szkodę Wisły, dając Baszczowi pograć jeszcze jakiś czas w Wiśle, tylko po to by ten znowu za jakiś czas rozważał oferty z innych zespołów.

Kontuzja to przykre doświadczenie w życiu piłkarza, ale grając za takie pieniądze muszą się liczyć z taką ewentualnością, przypominam, że ostatnie 6 miesięcy kontraktu również jest opłacane, nie gorzej niż np. pozostałe 30
Popieram w 100%
Wisla powinna mu oplacic leczenie ,operacje itd ,ale podpisywac z nim kontrakt tylko za zaslugi to bez sens.Nie wiem byc moze Baszczu wroci do swojej formy ,ale w tym wieku kontuzja i analogiczne historie z Dawidowskim i Niedzielanem,ktorzy sa juz wrakiem .Jeden Gargula z najwyzszym kontraktem w lidze od czerwca nam wystarczy.Lepiej szukac "nowego" prawego obroncy
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 04.05.2009 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując