Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4684
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 1-1
Łódzki KS - Górnik Zabrze 0-2
Odra Wodzisław Śląski - Cracovia 0-0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1-0
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-0
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2-2
Polonia Bytom - Arka Gdynia 1-0