Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#555
Stary 04.05.2009, 18:37
Wisła - Legia 2:0

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Jirsak, Małecki - Paweł Brożek, Boguski

Zmiany: Ćwielong, Diaz, Zieńczuk

Bramki: Paweł Brożek, Sobolewski