Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#554
Stary 04.05.2009, 17:05
WISŁA - Legia 3:0

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zienczuk - Paweł Brożek, Boguski

Bramki:
Paweł Brożek, Boguski, Małecki

Zmiany: Łobodziński, Diaz, Cwielong