Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
553
04.05.2009, 16:37
Wisła - Legia
Bramka: Pawełek
Obrona: Głowacki, Marcelo, Pi. Brożek, Singlar
Pomoc: Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Łobodziński
Atak: Boguski, Pa. Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Małecki
Wynik : 2:1
Bramki: Ćwielong, Sobolewski
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch