Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 04.05.2009, 16:37
Wisła - Legia
Bramka: Pawełek
Obrona: Głowacki, Marcelo, Pi. Brożek, Singlar
Pomoc: Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Łobodziński
Atak: Boguski, Pa. Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Małecki
Wynik : 2:1
Bramki: Ćwielong, Sobolewski