Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#552
Stary 04.05.2009, 15:56
WISŁA - Legia 2:0

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Ćwielong - Paweł Brożek, Boguski

Bramki:
Paweł Brożek, Boguski

Zmiany: Łobodziński, Diaz, Zieńczuk