Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 04.05.2009, 15:43
Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj

Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak:




Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku...
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując