Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 04.05.2009, 14:57
bomberman napisał(a):Wyświetl post
juz wykminilem ustawie sie po kupno z jednym z nich i go z chlopakami zbutujemy i sobie gratis wezme ten jego koniowski bilecik...
Bardzo słusznie
Tylko taka metoda, ew. niekupowanie od nich biletów (by stracili!) może ukrucić ten proceder.
Odpowiedz cytując