|
Co sezon to samo... wieczne marudzenie o bilety na Legie, Lecha i Derby... Panowie musicie to zrozumieć że przy takiej ilości miejsc na stadionie nie ma innej opcji jak karnet... pisanie że nie każdego stać na karnet to zwykłe pier****nie Mało tego to ja też pracuję nie zarabiam nie wiadomo ile, wynajmuję mieszkanie i jakoś na karnet potrafię odłożyć... dlatego że dla mnie WISŁA to coś więcej niż tylko mecze z Legią Lechem czy Cracovią... Ja chodzę na WISŁĘ BO TO CAŁE MOJE ŻYCIE a nie mecze z czołówką...
|