Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sto(7)ica
Member
Od: 09.2008
Offline
#
1310
04.05.2009, 14:37
jak jest ktos chetny na mecz a mieszka obecnie w woj.mazowieckim to jest wolne miejsce w aucie (+bilet na D)
sto(7)ica
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sto(7)ica
Znajdź inne posty napisane przez sto(7)ica