Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 04.05.2009, 13:44
trelasik napisał(a):Wyświetl post
Mam Pytanie
Jeśli chciałbym isc do szkoły podoficerskiej to musze isc do liceum czy moge do technikum
gdyby ktoś miał linka z zasadami przyjmowania to byłbym wdzięczny

www.mon.gov.pl
www.wojsko-polskie.pl
A i gdzieś na ul Koletek istnieje ponoc jakis pokój w którym można porozmawiac o swojej karierze w wojsku z kimś obeznanym w temacie.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując