Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
trelasik
Member
Od: 08.2008
Offline
#
201
04.05.2009, 13:41
Mam Pytanie
Jeśli chciałbym isc do szkoły podoficerskiej to musze isc do liceum czy moge do technikum
gdyby ktoś miał linka z zasadami przyjmowania to byłbym wdzięczny
trelasik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trelasik
Znajdź inne posty napisane przez trelasik