Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
750
04.05.2009, 13:19
Lektur przeczytanych 0... A matura zdana... Chyba się będę śmiał z tych co stukali te 3 lata
Towarzystwo Sportowe
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo