Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MacieqLeo
Member
Od: 05.2008
Offline
#
1276
04.05.2009, 13:13
Rozumiem, że już nie ma biletów na żaden sektor, tak?
Wisła Kraków - na dobre i na złe!
------------------------------------------------------------------
MESSI-asz
MacieqLeo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MacieqLeo
Znajdź inne posty napisane przez MacieqLeo