Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MacieqLeo
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 04.05.2009, 13:13
Rozumiem, że już nie ma biletów na żaden sektor, tak?

Wisła Kraków - na dobre i na złe!

------------------------------------------------------------------

MESSI-asz
Odpowiedz cytując