Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 04.05.2009, 10:50
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno jak Boguś bez piłki faulował to po meczu za sprawą C+ czerwiń dostał ciekawe czy panowie redaktorzy po faulu bez piłki super strzelca z Legii tez będą tacy gorliwi
Nie widziałem faulu, ale jeśli faktycznie był jak to mówisz, to leży w gestii naszego klubu żeby to nagłośnić i pokazać niesprawiedliwość traktowania różnych zespołów, a nie w gestii C+, który wiadomo ma swoje sympatie i antypatie. Ale pewnie w naszym klubie i tak nikt się tym nie zajmie.
Odpowiedz cytując