Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak.xxlecia
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
1227
04.05.2009, 10:44
około godzinke temu rozpoczęła się sprzedaż biletów na Legię !!
dajcie znać kiedy zostaną wszystkie wyprzedanie ?
ps. czemu przy innych meczach tak szybko się nie rozchodzą? nagle co po niektórzy sobie przypominają, że kochają Wisełke?
wislak.xxlecia
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wislak.xxlecia