Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak.xxlecia
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 04.05.2009, 10:44
około godzinke temu rozpoczęła się sprzedaż biletów na Legię !!

dajcie znać kiedy zostaną wszystkie wyprzedanie ?

ps. czemu przy innych meczach tak szybko się nie rozchodzą? nagle co po niektórzy sobie przypominają, że kochają Wisełke?
Odpowiedz cytując