Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bimbam
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Płaszów Stary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 04.05.2009, 10:16
wiadomość od kolegi który stoi w kolejce - brak biletów na D. Zostały tylko na E i B.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
Odpowiedz cytując