Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
1224
04.05.2009, 09:57
Tak- fc kupiły grubo ponad 2000 biletów.
Jeśli nawet do wolnej sprzedaży trafią jakieś bilety na D ze zwrotów, to będzie ich pewnie garstka.
salek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salek
Znajdź inne posty napisane przez salek