Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiLenT
Junior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków RUCZAJ 3str

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 04.05.2009, 09:17
Tak samo pisane było przed ostatnimi derbami że biletów na D już nie ma na kilka dni przed meczem a ja kupiłem dzień przed meczem w Wiślackim świecie 3 bilety na D więc tym razem sądze że będzie tak samo ale nie dam sobie ręki za to uciąć
Odpowiedz cytując