Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiLenT
Junior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków RUCZAJ 3str
Offline
#
1221
04.05.2009, 09:17
Tak samo pisane było przed ostatnimi derbami że biletów na D już nie ma na kilka dni przed meczem a ja kupiłem dzień przed meczem w Wiślackim świecie 3 bilety na D więc tym razem sądze że będzie tak samo ale nie dam sobie ręki za to uciąć
SiLenT
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiLenT
Znajdź inne posty napisane przez SiLenT