Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6470
Stary 03.05.2009, 22:03
rozumie cie, ale nie do końca
bo kto im zabronił zrobić sobie wieksza kadre skoro maja takiego bogatego sponsora?
na pewno działacze którzy CHCĄ wszystkiego małym kosztem czyli jak U NAS
PU,PP,MP wszystko zdobyc tylko jak to zrobic 11 piłkarzy ?
niestety sie nie da
tylko komu to powiedzieć?
F.Smuda już to wie
ale to nie nasz problem
Odpowiedz cytując