Tylko_Wisła! napisał(a):

|
W tym meczu chcialbym widzieć od pierwszej minuty Jirsaka za Diaza...Jirsak dał dobrą zmiane w Gliwicach a Diaz ostatnio kompletnie bez formy. ;/
|
Z Legią trzeba zagrac ostrożnie w tyłach i nie wyobrażam sobie że Skorża postawi na Jirsaka od początku, ze słabszym zespołem to mógłby zaryzykowac ale nie w tak ważnym meczu.
Diaz to pewniak na dzien dzisiejszy.