Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 03.05.2009, 22:02
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu chcialbym widzieć od pierwszej minuty Jirsaka za Diaza...Jirsak dał dobrą zmiane w Gliwicach a Diaz ostatnio kompletnie bez formy. ;/
Z Legią trzeba zagrac ostrożnie w tyłach i nie wyobrażam sobie że Skorża postawi na Jirsaka od początku, ze słabszym zespołem to mógłby zaryzykowac ale nie w tak ważnym meczu.
Diaz to pewniak na dzien dzisiejszy.
Odpowiedz cytując