Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6468
Stary 03.05.2009, 21:58
ale po pierwsze no one ,to nie jest jakaś teoria, tylko prawidłowość, a ten sezon może być jedynie odstępstwem od reguły , a po drugie czy nie za wcześnie by oznajmiać jej 'totalną porażkę'?

Teoretycznie Legia może zremisować z nami(tak na zimno to najbardziej prawdopodobny wynik) a i tak zdobyć mistrza - właśnie poprzez najbardziej przyzwoitą grą ze średniakami.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując