|
ale po pierwsze no one ,to nie jest jakaś teoria, tylko prawidłowość, a ten sezon może być jedynie odstępstwem od reguły , a po drugie czy nie za wcześnie by oznajmiać jej 'totalną porażkę'?
Teoretycznie Legia może zremisować z nami(tak na zimno to najbardziej prawdopodobny wynik) a i tak zdobyć mistrza - właśnie poprzez najbardziej przyzwoitą grą ze średniakami.
|