Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic190622
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 03.05.2009, 21:32
Witam mam dwa pytania czy bilety dla osoby nie posiadającej karty kibica będą sprzedawane tylko w Wislackim Swiecie? i czy o 12 sa duze szanse ze bede mogl dostac kilka wejsciowek poniewaz jestem z Gdańska i dopiero wtedy przyjadę a nie chcialbym przyjezdzac nadaremno
Odpowiedz cytując