|
Witam mam dwa pytania czy bilety dla osoby nie posiadającej karty kibica będą sprzedawane tylko w Wislackim Swiecie? i czy o 12 sa duze szanse ze bede mogl dostac kilka wejsciowek poniewaz jestem z Gdańska i dopiero wtedy przyjadę a nie chcialbym przyjezdzac nadaremno
|