Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 03.05.2009, 21:17
Arek10 napisał(a):Wyświetl post
Czy jutro około godziny 14 dostanę bilet na legie na D?Proszę o odpowiedż.
Cóz za nurtujące pytanie mysle że na sektor D juz nie będzie, resztka na E powinna być na sektory A,B powinienes kupić.
Odpowiedz cytując