Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
1212
03.05.2009, 21:17
Arek10
napisał(a):
Czy jutro około godziny 14 dostanę bilet na legie na D
?Proszę o odpowiedż.
Cóz za nurtujące pytanie mysle że na sektor D juz nie będzie, resztka na E powinna być na sektory A,B powinienes kupić.
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik