AS82 napisał(a):

|
zajebiscie ,ale ogladnij sobie powtorke i sam sie jebnij w kaloryfer , zobacz sobie co Kotorowski zrobil na koncu swojej parady schowal rece.Nie wiem czy ten bramkarz jest chory czy myslal ze wylecial poza swiatlo bramki ,ale tak interweniował
|
wg mnie schowal rece zeby sie nie zderzyc ze slupkiem a nie zeby bramke puscic :|