wszystkim płaczkom kogo my mamy zamiar sprowadzac i za jakie pieniądze:
FT Stoke C. [0 - 1] West Ham U.
33' [0 - 1] D. Tristan
http://videos.sapo.pt/JnBzRvpQzi1T2GuGR1ut polecam oglądnąc tą bramkę
PS nie chodzi mi tu konkretnie o Tristana tylko że samo to iż piłarz jest po trzydziestce nie oznacza ze jest do niczego i w piłke zapomnial jak sie gra (jak niektórzy tu uwazaja)
Czasami lepiej sprowadzic kogos z zagranicy z ogromnym doświadczeniem niz wszystkie "talenty" z naszej ligi zaczynajac od Banasia, o Jarke po 1 meczu (kiedy strzelil 4 bramki w meczu) tez byl krzyk sprowadzac i to natychmiast