sergio napisał(a):

chlopie idz sie jebni w kaloryfer ty juz nie jedna teorie wymysliles?
Takie farmazony sadzisz ze szkoda gadac!
|
zajebiscie ,ale ogladnij sobie powtorke i sam sie jebnij w kaloryfer , zobacz sobie co Kotorowski zrobil na koncu swojej parady schowal rece.Nie wiem czy ten bramkarz jest chory czy myslal ze wylecial poza swiatlo bramki ,ale tak interweniował