Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6457
Stary 03.05.2009, 20:54
sergio napisał(a):Wyświetl post
chlopie idz sie jebni w kaloryfer ty juz nie jedna teorie wymysliles?

Takie farmazony sadzisz ze szkoda gadac!
zajebiscie ,ale ogladnij sobie powtorke i sam sie jebnij w kaloryfer , zobacz sobie co Kotorowski zrobil na koncu swojej parady schowal rece.Nie wiem czy ten bramkarz jest chory czy myslal ze wylecial poza swiatlo bramki ,ale tak interweniował
Odpowiedz cytując