Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6456
Stary 03.05.2009, 20:49
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie weryfikacja sily ligii sa europejskie puchary, a jak to wyglada wszyscy wiemy.
Lech rewelacyjnie, Wisła bardzo dobrze, Legia przeciętnie.

Najlepszy sezon od 2004 gdy Wisła szalała w Parmie, Gelsenkirchen, Rzymie...

Ale ja już sił nie mam się kłócić, to taki narodowy sport - narzekanie.

Irman pisał juz posty, po kolejkach w których Wisła/Legia/Lech miały łatwe zwycięstwa, teraz pisze gdy liderzy tracą - zawsze diagnoza jest taka sama - kryzys polskiej piłki.
Ddf
Odpowiedz cytując