For_FuN_ napisał(a):

|
Dla mnie weryfikacja sily ligii sa europejskie puchary, a jak to wyglada wszyscy wiemy.
|
Lech rewelacyjnie, Wisła bardzo dobrze, Legia przeciętnie.
Najlepszy sezon od 2004 gdy Wisła szalała w Parmie, Gelsenkirchen, Rzymie...
Ale ja już sił nie mam się kłócić, to taki narodowy sport - narzekanie.
Irman pisał juz posty, po kolejkach w których Wisła/Legia/Lech miały łatwe zwycięstwa, teraz pisze gdy liderzy tracą - zawsze diagnoza jest taka sama - kryzys polskiej piłki.