Z forum Lecha.
... Jedyne co mnie śmieszy to zachowanie Kotła. Hmm może nie śmieszy - złe słowo.
Jak można 85 minut pozytywnie dopingować szajs ? :| Były okresy lepszej gry, ale druga połowa była dnem totalnym. Najlepsi kibice w Polsce dopingują przeciętnych kopaczy,którzy albo nie wiedzą po co są na boisku ( vide Bandrowski - po grzyb mu biegać 13 km w meczu jak ma same straty ? :| ) albo im się nie chce biegać ( Bosy i niestety Maniek w obronie ). Tak nie gra przyszły MP. Tak nie grał Lech Poznań. A na wiosnę ? Ile pkt straciliśmy ? Ile meczy w fatalnym stylu zagrali ? Szkoda klawiatury...
No wy mi powiedzcie, jak "najlepsi kibice w Polsce, mogą dopingować przeciętnych kopaczy"
