Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6448
Stary 03.05.2009, 20:08
Aro1234 - ja bym jednak nie przesądzał tak kategorycznie a to dla tego że każdy pracuje po równo na to by mistrza prędko nie poznać.

Amica już dawno mogła mieć bezpieczną przewagę ale zapomniała jak się mecze wygrywa,Legia mogła dobić Amice a tylko zremisowała w meczu z nimi,my powinniśmy wygrać i spokojnie czekać na Legie i też nic z tego nie wyszło.Jedynie Bełchatów jedzie z koksem ale trochę za późno odpalili.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 03.05.2009 o godz. 20:13.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując