Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
7676
03.05.2009, 19:48
<wislak88>
napisał(a):
Ja polecam Cień albo Midgard. Tam zawsze najlepsze imprezy na rynku są.
+ frantic
W Cieniu łatwo wyrwać jakąś dziewczynę ,która dla Ciebie wszystko zrobi xDD
oderint dum metuant
JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Mlody Wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody Wislak
Znajdź inne posty napisane przez Mlody Wislak