tommiyacht napisał(a):

|
ciekawe jak bedzie wyglądał Śląsk bez Tarasiewicza na ławce trenerskiej w meczu z Lechem
|
To nieistotne, Lech chyba nie jest już w stanie zawalczyć o Mistrzostwo... Dziś raptem 2-3 ładne akcje (ta przy golu, naprawdę brawo dla Sławka Peszko, chyba powinien szukać innego pracodawcy ...

). Do tego najlepsi kibice w Polsce dali wyraźnie odczuć, że w Majstra już nie wierzą. Ja się teraz bardziej Bełchatowa obawiam. Polonia też nam dzisiaj odpadła. Zostały Legia, Wisła i GKS (biorąc pod uwagę zwycięstwa Wisły i GKS za tydzień, zrobi się niewiarygodnie ciekawie... ;] )